Altın Örümcek Ödül

Eğitimler

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynağının seçimi,yönetimi,eğitimle gelişimi,kariyer planlaması konularında uzmanlaşacak,çağdaş performans değerlendirme ve ücretlendirme yöntemlerini uygulayarak kavrayacak,günümüzde insan kaynakları departmanı için en önemli konuların başında gelen iş sağlığı ve güvenliği ile çevre atık yönetimi konularında bilgi sahibi olacaksınız. DEVAMI »

Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi

Dış Ticaret Uzmanlığına Adım Atın! Dış ticaretin genel çerçevesi hakkında tüm yönleri ile uygulamalı olarak bilgilendirilecek; dış ticaret faaliyetlerini uygulama ve yönetme yetkinliğini kazandırılacaksınız. DEVAMI »

Muhasebe ve Finans Uzmanlığı Eğitimi (Netsis ve LUCA Uygulamalı)

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimini alarak; şirketlerin muhasebe departmanlarında veya muhasebe bölümlerine bağlı birimlerde çalışabilir ve uzmanlaşabilir; iş kurmuş veya kuracaksanız muhasebesel işlemlerinizi rahatlıkla kendiniz yönetebilirsiniz. DEVAMI »

MS İleri Excel Eğitimi

En çok kullanılan formülleri ve ileri hesaplama yöntemlerini öğrenerek işlemlerinizi hızlandırabilir, Temel ve ileri düzey excel eğitimiyle hesaplamanın inceliklerini öğrenebilirsiniz. DEVAMI »
Canlı Destek