Altın Örümcek Ödül

Eğitimler

Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitimi

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimini alarak; şirketlerin muhasebe departmanlarında veya muhasebe bölümlerine bağlı birimlerde çalışabilir ve uzmanlaşabilir; iş kurmuş veya kuracaksanız muhasebesel işlemlerinizi rahatlıkla kendiniz yönetebilirsiniz. DEVAMI »

İleri Excel Eğitimi

En çok kullanılan formülleri ve ileri hesaplama yöntemlerini öğrenerek işlemlerinizi hızlandırabilir, Temel ve ileri düzey excel eğitimiyle hesaplamanın inceliklerini öğrenebilirsiniz. DEVAMI »

Makro – VBA Eğitimleri

Makro eğitimini alarak; makrolarla her zaman kullandığınız programların becerilerini geliştirerek; yinelenen işlemlerinizi düzenli bir şekilde kullandığınız belgelerin oluşturulmasını otomatik hale getirir ve böylece zaman kazanırsınız. DEVAMI »

3ds Max Eğitimi

3ds Max Eğitimini alarak; 3dMax ile gelişen teknolojiye uyum sağlayarak düşündüğünüz ve hayal ettiğiniz çalışmaları gerçek resim kalitesinde çizebileceksiniz. DEVAMI »

Autocad Eğitimi

Autocad Kursuna Katılarak; sağlamış olduğu kolaylıklar ile birlikte çok yönlü çalışmalar yapmanızı ve hayal gücünüzü ekrana dökmenizi sağlayacak, çalışmış olduğunuz ya da başlayacağınız mesleğinizde sizi rakiplerinizden bir adım daha ileri taşıyacak ve profesyonel çizimler yapabileceksiniz. DEVAMI »

Grafik Tasarım Eğitimi

Temel tasarım prensiplerini; biçimlendirme, kompozisyon, renk ve tipografi kullanımına hakim olabilir; biten tasarımlarınızı baskı öncesi hazırlık aşamasını öğrenerek tasarımı baskıya gönderebilir; pixel tabanlı programlar ve vektörel tabanlı programlar arasında geçiş yapabilir ve birbiriyle destekli kullanabilirsiniz. DEVAMI »
Canlı Destek