Altın Örümcek Ödül

Kriz Dönemlerinde Motivasyon Eğitimleri

Kriz Dönemlerinde Motivasyon Eğitimleri

Size uygun olan eğitim tarihini seçiniz

Fiyat : 0.00 TL (KDV Dahil)
 • Eğitim Detayları
 • Eğitmen
 • Eğitim Tarihleri
 • Sertifika
 • Taksit
 • Sizi Arayalım

Kriz Dönemlerine Özel Motivasyon Eğitimleri

Nette Kariyer olarak alanlarında uzman profesyonel eğitmen kadromuzla senkron eğitimlerle kurumsal firmalarımızın da yanındayız. 

Uzaktan yapacağımız toplantılar sonrasında tamamen firma talep ve ihtiyaçlarına göre kriz dönemlerine özel olarak Uzman Psikolog eğitmenlerimiz tarafından dizayn edilen eğitim paket programımızın amacı;

 • Ruhsal dayanıklılık, 

 • İş hayatında (evden çalışma sürecinde ve sonrasında) ve günlük hayatta (aile, sosyal ve kendilik alanında) yaşamsal becerileri güçlendirmek, 

 • İşlevselliğimizi arttırmak, 

 • Psikolojik esnekliği sağlamak,

 • Pandemi süreci psikolojisini anlamak ve yönetmek olacaktır.

Her konu başlığı yaklaşık 2 saat sürdüğü uzaktan ve canlı gerçekleşecek eğitim programlarımızın alt başlıkları için bize kurumsal@nettekariyer.com.tr adresinden ya da 0 555 048 37 15 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Eğitim Serimiz:

İçı̇mı̇zdekı̇ Müzı̇ğı̇ Eylemek (Etkı̇lı̇ İletı̇şı̇m Becerı̇lerı̇) 

Beraber ve Solo Şarkılar (Takım Ruhu)

Yaratıcı Sahne (Problem Çözme Teknikleri)

Stresle Baş Etmede Müzı̇k ve İmajı̇nason (Stres ve Yaşam Kalı̇tesı̇)

İçsel Rı̇tmı̇ Yakamak (Motı̇vasyon) 

Bı̇r Masal Yolculuğu: Farelı̇ Köyün Kavalcısı (Lı̇derlı̇k Becerı̇lerı̇)

Pandemi Sürecinde Aile olabilmek (Ebeveyn – Çocuk&Ergen İlişkisi) 

Uzm. Zahit HARMANLI

Psikolojik Danışman / Sanat Terapisti

Dokuz Eylül Üniversitesinde Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Psikolojik Danışmanlık lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamlayan eğitmenimiz 2001-2005 arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesinde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Bu süreç içeresinde yurt içinde çeşitli araştırmalarda bulunarak bilimsel makaleler yayımlamıştır.

2004-2008 yılları arasında Uludağ üniversitesi Psikiyatri Anabilim dalınca yürütülen Yard. Doç Dr. Nevin Eracar süpervizörlüğünde Sanatla Terapi ve Yaratıcılık eğitimini tamamlayarak sanat terapisti ve eğitimcisi olmuştur.

Psikoterapi, kurumsal danışmanlık, eğitim ve müzik çalışmaları halen devam eden eğitmenimiz şu anda kurucusu olduğu Z&D Bireysel/Kurumsal Psikolojik Danışmanlık Merkezinde,Global Kariyer ve Nette Kariyer'de hizmet vermektedir.

Uzm Psikolog Damlacan GÜNEYER

Klinik Sinirbilim Uzmanı / Aile Terapisti

Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Yetişkin Psikiyatri Anabilim Dalında Klinik Sinirbilimler yüksek lisans programını tamamlayan eğitmenimiz Almanya Ruhr Üniversitesi Bochum’da Klinik Sinirbilim alanındaki akademik kariyerine devam etmiş ve LWL-Universitatsklinikum Bochum Psikiyatri hastanesinde Prof.Dr.Martin Brüne’nin süpervizörlüğünde çalışmıştır. 

Bilimsel çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında kongrelerde sunmuştur ve bu çalışmaları farklı uluslararası dergilerde yayımlanmıştır. 2018 yılı itibariyle de çalışmalarını Prof.Dr. Hürol Fışıloğlu’nun süpervizörlüğünde sürdürmektedir. 

Psikoterapi, kurumsal danışmanlık ve eğitim çalışmaları halen devam etmektedir. Şu anda kurucusu olduğu Z&D Bireysel/Kurumsal Psikolojik Danışmanlık Merkezinde, Global Kariyer ve Nette Kariyer'de hizmet vermektedir.
 

Bu eğitime ait eğitim takvimi bulunmamaktadır.

Nette Kariyer Sertifikası

Bu eğitimi başarı ile bitirmeniz durumunda verilecek sertifikadır.

Adres:
Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:138/1 Kat:1 Da:1 Alsancak Konak İzmir

Telefon:
0 555 888 37 15

E-posta:
info@nettekariyer.com.tr

Bilgi Edinme Formu

Canlı Destek