Altın Örümcek Ödül

Finans Yönetimi Eğitimleri

Finans Yönetimi Eğitimleri

Size uygun olan eğitim tarihini seçiniz

Fiyat : 0.00 TL (KDV Dahil)
  • Eğitim Detayları
  • Eğitmen
  • Eğitim Tarihleri
  • Sertifika
  • Taksit
  • Sizi Arayalım

Finans Yönetimi Eğitimleri

Finansal yapıyı dengelemekte zorlanılan bu günlerde organizasyonların teorik ve pratik pek çok desteğe ihtiyaçları olmaktadır. Senkron Kurumsal Eğitimlerimizle alanlarında uzman, ulusal ve uluslararası tecrübeye sahip Mali Müşavir Eğitmen kadromuzla size özel çözümler sunuyoruz.
 
Finans Yönetimi Eğitimlerinde amaç, katılımcıların artan rekabet ortamı ve globalleşen dünyada öncelikle finansal yönetim bilgilerini güncelleyerek, finansal verileri analiz edilebilmesi ve yorumlayabilmesi, geleceğe yönelik tahmin yapılabilme kabiliyetlerinin gelişmesine yardımcı olmaktır. Bu eğitimler sonunda katılımcılar teorik bir altyapı kazanmasının yan sıra pratik anlamda yöntem ve uygulamalar yapabileceklerdir. 
 
Alt başlıkları ve süreleri kurumunuza göre dizayn edilecek eğitim başlıklarımızın bazıları aşağıdaki gibidir:
 
Maliyet Muhasebesi Eğitimi
Finansal Yönetim Eğitimi
Bütçe Yönetimi Eğitimi
E-Fatura ve E-Defter Eğitimi
Finansçı Olmayanlar için Finans Eğitimi
Bilanço Okuma Teknikleri ve Finansal Analiz Eğitimi
 
 
Kurumsal Eğitim talepleriniz için bize 0 555 888 37 15 numaralı telefondan ya da kurumsal@nettekariyer.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Yiğit GÜMÜŞ

Mali Müşavir

Eğitmenimiz, Ege Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü mezunu olup 2004 yılından bu yana Muhasebe ve Finans alanında çalışmalar yapmaktadır.

Mondi, İnci Lojistik, Viessmann gibi ulusal ve uluslararası firmalarda Mali & İdari İşler Müdürlüğü, Finansman Müdürlüğü görevlerini üstlendikten sonra 2018 yılında ZYN Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik firmasını kurmuştur.

2019 yılından bu yana Global Kariyer ve Nette Kariyer'de bireysel ve kurumsal programlarda Maliyet Muhasebesi, Finansal Analiz, Bütçe Yönetimi gibi ileri muhasebe ve finans konularındaki eğitimleri yürütmektedir.
 

Bu eğitime ait eğitim takvimi bulunmamaktadır.

Nette Kariyer Sertifikası

Bu eğitimi başarı ile bitirmeniz durumunda verilecek sertifikadır.

Adres:
Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:138/1 Kat:1 Da:1 Alsancak Konak İzmir

Telefon:
0 555 888 37 15

E-posta:
info@nettekariyer.com.tr

Bilgi Edinme Formu

Canlı Destek